83 анкети отримано для відбору кандидатів на участь у проєкті в межах створення соціального шкільного підприємства “NoMotloH”, що реалізується Громадською організацією «Добропільський центр молоді “Добро”» у партнерстві із Білозерською загальноосвітньою школою І–ІІІ ступенів №18 Білозерської міської ради. Учасники пройшли співбесіду по результатам якої було сформовано команду для впровадження Соціального шкільного підприємництва “NoMotloH”, що сприятиме залученню громадян до вирішення проблем громади через зміну культури поводження зі сміттям, зокрема, із вже непотрібним одягом. Таким речам можна знайти корисне застосування: приміром, шити іграшки, торбинки, чохли для мобільних телефонів тощо. А потім – продавати через онлайн-платформи.

Вже завтра, 24 березня, спеціалістами буде проведено перший тренінг із шкільного соціального підприємництва для учнів, які пройшли відбір за анкетуванням. Якщо ви не потрапили до команди, ще маєте можливість долучитися до проєкту та пройти участь у тренінгах. Для участі заповняйте реєстраційну форму за посиланням https://docs.google.com/…/1ECqBuDGO7kgx8yfTzwT5LKh…/edit

Діяльність соціального шкільного підприємництва будуватиметься на основі навчальної програми за вибором «Соціальне шкільне підприємництво» та навчального посібника «Соціальне шкільне підприємництво: твій перший стартап», які були розроблені спеціально для вчителів, батьків та учнів 8, 9,10,11 класів та дістали затвердження Міністерства освіти та науки України.З матеріалами можна ознайомитись за посиланням:

• Навчальна програма: http://bit.ly/навчальнапрограма

• Посібник: http://bit.ly/посібник_із_СШП

Анастасія Бовкун

Tagged With:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *