Вітаємо Кірицю Юліану, ученицю 6 класу Білозерської ЗОШ №18, з перемогою у міському етапі природоохоронної акції «Стоп, сміття», метою якого є виховання ціннісного ставлення до навколишнього середовища, проведення широкої просвітницької роботи, залучення учнів до природоохоронної діяльності та виховання дбайливого ставлення до природи рідного краю. Для участі у природоохоронної акції Юліана виготовила прикраси (обручку та сережки) з пластикових пляшок. Виконана робота стала достойної І місця у номінації «Поробки з побутових відходів або з опалою листя».
![](http://wowrecords.1gb.ua/wp-content/uploads/2021/02/78826516_2579986545430425_7606933718883631104_o-150x150.jpg)