Здорове, правильне харчування є одним з найбільш значущих аспектів способу життя людини і факторів його здоров’я. Давня мудрість говорить: «Ми є те, що ми їмо». Тож, 16 жовтня у Білозерській загальноосвітній школі №18 до Всесвітнього дня здорового харчування була проведена єдина виховна година для учнів 1-11 класів «Про здоров’я дбаємо – корисну їжу вживаємо».
Медична сестра Тетяна Приворотня ознайомила учнів з інформацією про те, яка їжа є корисна, а яка – шкідлива та про те, що вживання вітамінів є дуже корисним для дитячого організму.
Також медична сестра розповіла про навички і культуру належного здорового харчування. В завершення зустрічі, вона порадила дітям: “Харчуйтеся правильно, не шкодуйте часу на приготування здорової свіжої їжі, відмовляйтеся від швидкого харчування – і ви істотно зміните своє життя на краще!”
![](http://wowrecords.1gb.ua/wp-content/uploads/2021/02/89091131_876490869437114_8765562466227716096_o-150x150.jpg)