27 квітня журі визначило переможців в 22 номінаціях ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа.
Організаторами Конкурсу є Національна спілка журналістів України, Національна Академія педагогічних наук України, Асоціація молодіжної преси України та Коледж преси та телебачення.
Серед 2117 конкурсних робіт, що надійшли з 464 позашкільних, шкільних та професійно-технічних навчальних закладів з усіх куточків України, переможцем у номінації «Краще репортажне фото» став фоторепортаж Крістіни Першке, фотокореспондентки нашої шкільної газети «45+переменка».
Більше інформації: Національна спілка журналістів України
![](http://wowrecords.1gb.ua/wp-content/uploads/2021/02/87195844_1345934958925247_7909583537198596096_o-150x150.jpg)