Команда “WOWrecords” бере участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі створення вебсайтів «Літературна візитка краю». За умовами Конкурсу команда мала обрати одного з видатних, знакових літераторів свого краю (області) та створити невеликий, презентаційний, сайт, який розкриватиме особистість письменника та вагу його творчого набутку.

Цьогоріч вихованці гуртка журналістики Білозерської ЗОШ № 18 представили на Конкурс сайт про одну з найуспішніших українських письменниць, найбільш видаваних україномовних авторів, переможницю багатьох літературних конкурсів, володарку міжнародної літпремії їм. князя Юрія Долгорукова та відзнаки «Золотий письменник України» Ірен Роздобудько, книги якої не сходять з полиць книжкових магазинів роками, а за її сценаріями знято вже 12 фільмів. Письменниця, яка народилася та провела дитинство у Донецьку, зізнається, що колись зовсім не володіла українською мовою. Зробивши свідомий вибір, вона рік мовчала, після чого не лише заговорила, а й почала писати виключно рідною мовою.

Команда вдруге бере участь у конкурсі «Літературна візитка краю». Перший конкурсний сайт про Олексу Тихого  увійшов у 7 найкращих робіт Конкурсу. Його було вирішено створити невипадково. Олексій Іванович Тихий – це справжній Донецький українець, подвижник українського духу. Його вшановують на Донеччині щороку, підкреслюючи значення його духовного спадку для наших сучасників.

Tagged With:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *