WOW КОМАНДА

Вже більше 10 років юні журналісти нашої школи видають газету «45+переменка», на сторінках якої висвітлюють шкільні новини, діляться своїми успіхами, а інколи – проблемами. «45+переменка» перемогла на ІХ обласному фестивалі-конкурсі шкільних газет «Юнкорівських МаYовка» та 2 роки поспіль посідала ІІ місце у відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі “Жми на RECord!”.
У 2018 році ми вирішили розширити простір своєї діяльності та створити медіа-центр. Ми давно мріяли про шкільне радіо, тому опублікували проект на краудфандинговій платформі GOF та змогли залучити необхідну суму для встановлення радіовузлу й реалізувати задум. .

У жовтні 2019 року наша команда “Winners” взяла участь в програмі UPSHIFT-Україна та отримала грант на проведення тренінгів з основ медіаграмотності для молоді міста. Тож, в перервах між карантинами ми намагаємось реалізувати свій проєкт.

Наша редакція бере участь і у Міжнародному конкурсі шкільних медіа. У 2020 році наша фотокореспондентка Крісті Першкє перемогла у номінації «Краще репортажне фото». У 2021 році наше Інтернет–видання «45+перерва» перемогло у номінації «Краще електронне видання».

Артур Радченко
Кореспондент газети “45+переменка”, редактор шкільного радіо “WOWrecords”
Анна Бєдна
Редактор шкільного радіо “WOWrecords”, кореспондент газети “45+переменка”
Анастасія Бовкун
Кореспондент газети “45+переменка”, редактор шкільного радіо “WOWrecords”
Андрій Заїка
Редактор шкільного радіо “WOWrecords”, кореспондент газети “45+переменка”
Орина Баннікова
Фотокореспондент газети “45+переменка”
Наталя Сковородкіна
Керівник шкільного гуртка “Юний журналіст”, педагог-організатор